Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO102-PB16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
59.228,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 59228.14
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu Satıcı: Lowell Teknoloji
59.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 59739.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO102-PB16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
61.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 61359.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO102-PB16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
62.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 62029
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO102 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
62.322,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 62322.24
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra 5 235U 16Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto102
Satıcı: EbrarBilgisayar
63.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 63759.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro U5235U165WP - Gri
Satıcı: İntegra Bilgisayar
66.365,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 66365.46
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO102-PB16250 Satıcı: İntegra Bilgisayar
67.447,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 67447.15
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO102-PB16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
70.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
9 70889
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra 5 235U 16Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto102
Satıcı: EbrarBilgisayar
72.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 72869.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 235U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO102-PB16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
98.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
11 98649
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK