Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 PB16250-U7265U165UF24 Ultra 7 265U 32 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
89.167,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 89167.61
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 238V 32GB 2TB SSD Intel Arc 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
91.382,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 91382.99
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra7 265U 32 Gb Ram 2 Tb Ssd 16 Windows 11 Pro Pb16250-U7265u165u F24
Satıcı: KUANTUM SANAL
91.414,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 91414.10
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra7 265U 32 GB RAM 2 TB SSD 16 Windows 11 Pro PB16250-U7265U165U F24 Satıcı: KUANTUMSANAL
92.116,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 92116.86
Dell Pro 16 Plus PB16250-U5-32-W-2TB Ultra 5-238V 32 GB 2 TB SSD 16" W11P FHD+ Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
94.149,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 94149.46
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 238V 32GB 2TB SSD Intel Arc 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
95.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 95969.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 238V 32GB 2tb SSD Intel Arc 16 Fhd+ Windows 11 Pro - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
96.152,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 96152.64
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra 5 238V 32Gb 2Tb Ssd Intel Arc 16 Fhd+ Windows 11 Pro
Satıcı: EbrarBilgisayar
98.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 98369.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra7 265U 32 GB Ram 2 Tb SSD 16 Windows 11 Pro PB16250-U7265U165U F24
Satıcı: Kuantum
99.170,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
9 99170.94
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 5 238V 32GB 2TB SSD Intel Arc 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: EbrarBilgisayar
99.269,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
10 99279
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 268V 32GB 2TB SSD Intel Arc 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
100.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 100829.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK