Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 PB16250-U7265U165UF37 Ultra 7 265U 64 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
94.999,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 94999.37
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra7 265U 64 Gb Ram 512 Gb Ssd 16 Freedos Pb16250-U7265u165u F37
Satıcı: KUANTUM SANAL
97.392,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 97392.70
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra7 265U 64 GB RAM 512 GB SSD 16 FreeDOS PB16250-U7265U165U F37 Satıcı: KUANTUMSANAL
98.141,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 98141.51
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PB16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
104.351,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 104351.89
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra7 265U 64 GB Ram 512 GB SSD 16 Freedos PB16250-U7265U165U F37
Satıcı: Kuantum
105.656,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 105656.94
Dell Pro 16 Plus BTO105-PB16250-EMEA-U-64 u7-255U 64 GB 512 GB SSD 16" FHD+ UBUNTU Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
107.516,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 107516.26
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 Fhd+ Ubuntu BTO105-PB16250-UBU - 512 GB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
109.803,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
7 109803.84
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PB16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
109.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
8 109939.00
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra 7 255U 64Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Ubuntu Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
112.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 112339.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PB16250-UBU Satıcı: EbrarBilgisayar
113.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
10 113369
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK