Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
106.615,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 106615.24
Dell Pro 16 Plus BTO105-PB16250-EMEA-64 Ultra 7 255U 64 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
109.838,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 109838.06
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra 7 255U 64Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
111.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 111639.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 - 512 GB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
112.175,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 112175.04
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
112.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
5 112369.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64 GB Ram 512 GB SSD Windows 11 Pro 16 Fhd+ BTO105-PB16250-UBU KN38
Satıcı: Kuantum
115.450,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 115450.80
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
115.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
7 115819
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK