Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
81.794,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 81794.79
Dell Pro 16 Plus BTO105-PB16250-EMEA-32 Ultra 7 255U 32 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
84.270,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 84270.06
Dell Pro 16 Plus BTO105-PB16250-EMEA-32 Ultra 7 255U 32 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
85.143,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 85143.70
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
85.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 85649.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
86.063,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 86063.04
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: KUANTUMSANAL
87.959,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 87959.86
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
88.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
7 88859
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PB16250 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Kuantum
90.907,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
8 90907.78
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK