Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
60.928,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 60928.04
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 16GB 1tb SSD 16 Fhd+ Ubuntu U7265U165U - Gri
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
63.172,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 63172.93
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
63.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 63179.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: KUANTUMSANAL
73.440,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 73440.46
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: İntegra Bilgisayar
74.205,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 74205.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 16GB 1tb SSD 16 Fhd+ Ubuntu U7265U165U - Gri
Satıcı: Kuantum
74.794,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 74794.87
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK