Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
71.079,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 71079.69
Dell Pro 16 PB16250-U7265U165U-32 Ultra 7 265U 32 GB 1 TB SSD 16" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
72.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 72499.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
74.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 74109.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 32GB 1tb SSD 16 Fhd+ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar U7265U165U - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
74.783,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 74783.04
Dell Pro 16 PB16250-U7265U165U-32 Ultra 7 265U 32 GB 1 TB SSD 16" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
79.836,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 79836.79
Dell Pro 16 Plus Pb16250 Ultra7 265U 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 16 Freedos Pb16250-U7265u165u F21
Satıcı: KUANTUM SANAL
82.446,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 82446.00
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu U7265U165U Satıcı: KUANTUMSANAL
82.477,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 82477.43
Dell Pro 16 Plus PB16250 Ultra 7 265U 32GB 1tb SSD 16 Fhd+ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar U7265U165U - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Kuantum
85.241,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 85241.61
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK