Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro Max 16 MC16250A013 Ultra 7-255H 32 GB 1 TB SSD RTX1000 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
117.940,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 117940.86
Dell Pro Max 16 Ultra7 255H MC16250A012 32GB 1tbssd RTX1000 16" Wuxga W11P Taşınabilir Iş Istasyonu - 32 GB
Satıcı: teknoraks
126.961,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 126961.00
Dell Pro Max 16 MC16250A014 Ultra 7-255H 64 GB 1 TB SSD RTX1000 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
137.956,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 137956.28
Dell Pro Max 16 Ultra7 255H MC16250A013 64GB 1tbssd RTX1000 16" Wuxga W11P Taşınabilir Iş Istasyonu - 64 GB
Satıcı: teknoraks
148.553,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 148553.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK