Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
20.679,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 20679.96 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 512gb SSD Freedos 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U08+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
20.679,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 20689 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 32Gb 512Gb Ssd Freedos 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u08+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
21.009,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 21009.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 32GB 512GB SSD Freedos 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U08+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.559,95 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 21569.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 512gb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U08+ZettaÇanta N2700PVNB3420U08WBGNSatıcı: Weblegelsin
21.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 512gb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U08+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 22009.95