Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
24.439,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
1 24439.96 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 2tb SSD Freedos 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U10+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
24.439,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 24449 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 32Gb 2Tb Ssd Freedos 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u10+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
24.829,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 24829.94 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 2tb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U10+ZettaÇanta N2700PVNB3420U10WBGNSatıcı: Weblegelsin
25.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 25999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 2tb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U10+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25999.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 32GB 2tb SSD Freedos 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U10+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
33.123,94 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 33133.94