Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
23.029,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23039 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 64Gb 256Gb Ssd Freedos 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u11+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
23.519,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 23519.94 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 256gb SSD Freedos 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U11+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.519,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 23519.96 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 64GB 256GB SSD Freedos 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U11+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
24.009,99 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 24019.99 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 256gb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U11+ZettaÇanta N2700PVNB3420U11WBGNSatıcı: Weblegelsin
24.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 24499.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 256gb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U11+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24499.95