Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
25.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 25859 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 64Gb 1Tb Ssd Freedos 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u13+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
26.399,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26399.94 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 1tb SSD Freedos 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.399,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 26399.96 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 64GB 1tb SSD Freedos 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U13+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
26.949,95 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 26959.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 1tb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27499.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 1tb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 27509.95