Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28209 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 64GB 2tb SSD Freedos 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U14+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.419,99 TL + Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
2 28429.99 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 64Gb 2Tb Ssd Freedos 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u14+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 28799.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 2tb SSD Freedos 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U14+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
4 28799.96 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 2tb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U14+ZettaÇanta N2700PVNB3420U14WBGNSatıcı: Weblegelsin
29.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 29999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 2tb SSD Freedos 14 FHD VN2700PVNB3420U14+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
6 30009.95