Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
21.619,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 21619.96 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 512gb SSD Windows11Home 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U15+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
21.619,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21629 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 8Gb 512Gb Ssd Windows11home 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u15+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
21.964,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 21964.94 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB SSD WINDOWS11HOME 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U15+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
22.539,95 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 22549.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 512gb SSD Windows11Home 14 FHD VN2700PVNB3420U15+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 512gb SSD Windows11Home 14 FHD VN2700PVNB3420U15+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 23009.95