Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
23.499,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 23499.96 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 512gb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U30+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
23.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
2 23509 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 8Gb 512Gb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u30+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
23.874,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
3 23874.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U30+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
24.499,95 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 24509.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 512gb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U30+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25009.95