Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26799 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 8Gb 1Tb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u31+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
27.217,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 27217.45 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U31+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.359,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 27359.96 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 8gb 1tb SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U31+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.499,95 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 28509.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U31+ZettaÇanta N2700PVNB3420U31WBGNSatıcı: Weblegelsin
28.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28499.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 8gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U31+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 28499.95