Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
23.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23509 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 16Gb 256Gb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u33+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
23.874,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 23874.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 16GB 256GB SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U33+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
24.999,95 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 25009.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 256gb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U33+ZettaÇanta N2700PVNB3420U33WBGNSatıcı: Weblegelsin
24.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 24999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 256gb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U33+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25009.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 256gb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U33+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 24999.95