Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.319,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26329 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 16Gb 1Tb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u35+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
26.739,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26739.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 16GB 1tb SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U35+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
27.999,95 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 28009.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U35+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 27999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U35+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 27999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U35+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28009.95