Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
28.669,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 28669.96 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 2tb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U36+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
28.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 28679 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 16Gb 2Tb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u36+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
29.127,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 29127.44 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 16gb 2tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U36+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30509.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 16GB 2tb SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U36+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
38.856,94 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 38866.94