Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
25.379,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 25389 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 256gb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U37+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.919,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 25919.96 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 32GB 256GB SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U37+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
26.459,95 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 26469.95 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 32Gb 256Gb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u37+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
26.459,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 26459.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 256gb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U37+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27009.95