Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28209 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 32Gb 1Tb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u39+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
28.649,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 28649.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 32GB 1tb SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U39+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.999,95 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 30009.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U39+ZettaÇanta N2700PVNB3420U39WBGNSatıcı: Weblegelsin
29.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 29999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U39+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 32gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U39+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 29999.95