Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
28.669,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
1 28669.96 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 512gb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U42+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
28.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 28679 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 64Gb 512Gb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u42+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
29.127,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 29127.44 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 64GB 512GB SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U42+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
29.889,95 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 29899.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 512gb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U42+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 30499.95