Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
31.019,00 TL + Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
1 31029 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 64Gb 1Tb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u43+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
31.514,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 31514.95 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 64GB 1tb SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U43+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
32.999,95 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 33009.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U43+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 32999.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 1tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U43+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 33009.95