Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
33.369,00 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
1 33379 Dell Vostro 3420 Intel Core İ5 1235U 64Gb 2Tb Ssd Windows11pro 14 Fhd Tasinabilir Bilgisayar Vn2700pvnb3420u44+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
33.902,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 33902.45 Dell Vostro 3420 Intel Core I5 1235U 64GB 2tb SSD WINDOWS11PRO 14 Fhd Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U44+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
35.499,95 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 35509.95 Dell VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 2tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U44+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 35499.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 2tb SSD Windows11Pro 14 FHD Taşınabilir Bilgisayar VN2700PVNB3420U44+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 35499.95 DELL VOSTRO 3420 İntel Core i5 1235U 64gb 2tb SSD Windows11Pro 14 FHD VN2700PVNB3420U44+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 35499.95