Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
21.807,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 21807.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU04 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
21.807,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21817 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau04 + Zetta Canta 22.271,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 22271.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 8gb 2tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau04 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU04Satıcı: Weblegelsin
23.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 23199.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU04 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23209.48