Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kasteknoloji
19.599,02 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 19609.02 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU07 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.679,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 20679.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU07 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
20.679,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20689 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau07 + Zetta Canta 21.009,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 21009.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 16gb 1tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau07 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU07Satıcı: Weblegelsin
21.999,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21999.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU07 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.999,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
6 21999.48