Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
22.653,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 22653.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU08 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
22.653,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 22663 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau08 + Zetta Canta 23.015,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 23015.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 16gb 2tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau08 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU08 24.099,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 24099.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.099,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 24099.48