Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
19.175,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19185 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau09 + Zetta Canta 19.583,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 19583.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 256GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
19.583,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 19583.51 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 32gb 256gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau09 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU09 20.399,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 20399.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 256GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.399,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 20399.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 32GB 1tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U013Satıcı: Per4mance
25.111,40 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 25121.4