Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
19.551,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19551.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6\" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU10 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
19.551,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 19561 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau10 + Zetta Canta 19.863,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 19863.50 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 32gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau10 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU10 20.799,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20799.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU10 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.799,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20809.48