Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kasteknoloji
21.559,02 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 21569.02 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU11 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
22.089,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 22099 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.559,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 22559.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau11 + Zetta Canta 23.029,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 23029.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 32gb 1tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau11 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU11 23.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23499.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 23509.48