Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kasteknoloji
23.813,02 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 23823.02 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU12 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
24.063,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 24073 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau12 + Zetta Canta 24.575,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 24575.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.575,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 24575.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 32gb 2tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.599,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 25599.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.599,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
6 25609.48