Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kasteknoloji
24.499,02 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 24509.02 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU15 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
25.003,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25013 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau15 + Zetta Canta 25.535,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 25535.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU15 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.535,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 25535.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 64gb 1tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau15 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU15 26.599,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
5 26599.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU15 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.599,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 26609.48