Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kasteknoloji
26.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 27009 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6\" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU16 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
26.977,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 26987 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeau16 + Zetta Canta 27.551,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27551.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAU16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.551,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 27551.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235u 64gb 2tb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu N1235vn3520emeau16 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAU16 28.699,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28699.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6" Fhd Ubuntu N1235VN3520EMEAU16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.699,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 28709.48