Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLE GELSİN
24.439,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 24449 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawh13 + Zetta Canta 24.829,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 24829.48 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 64 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH13 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,47 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 26009.47 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 64gb 256gb Ssd 15.6" Fhd Wın11home N1235vn3520emeawh13 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAWH13 25.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 25999.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25999.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1235VN3520EMEAWH13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
6 26009.47