Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
24.107,49 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 24117.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH14 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
24.815,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 24825 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH14 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.343,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 25343.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawh14 + Zetta Canta 25.871,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 25871.48 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 64gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Wın11home N1235vn3520emeawh14 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAWH14 26.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 26399.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1235VN3520EMEAWH14 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 26409.47