Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
27.071,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 27071.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6\" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH15 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
27.071,00 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 27081 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawh15 + Zetta Canta 27.503,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 27503.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 64 GB 1 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH15 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,47 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 28809.47 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 64gb 1tb Ssd 15.6" Fhd Wın11home N1235vn3520emeawh15 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAWH15 28.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 28799.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1235VN3520EMEAWH15 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28799.47