Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.857,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 28867 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawh16 + Zetta Canta 29.471,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29471.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.471,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
3 29471.50 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 64 GB 2 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH16 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.085,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 30095.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1235VN3520EMEAWH16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.699,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
5 30709.47