Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLE GELSİN
26.319,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
1 26329 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawp13 + Zetta Canta 26.879,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 26879.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.879,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 26879.50 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 64 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP13 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.439,48 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 27449.48 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 64gb 256gb Ssd 15.6" Fhd Wın11pro N1235vn3520emeawp13 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAWP13 27.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 27999.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
6 28009.47