Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
24.695,49 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 24705.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD 15.6\" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP14 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
26.695,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 26705 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawp14 + Zetta Canta 27.263,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
3 27263.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP14 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.263,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 27263.50 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 64gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Wın11pro N1235vn3520emeawp14 + Zetta Çanta N1235VN3520EMEAWP14 28.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28399.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP14 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 28409.47