Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.951,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28961 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawp15 + Zetta Canta 29.567,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29567.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP15 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.567,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 29567.50 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 64 GB 1 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP15 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.183,48 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 30193.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP15 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.799,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 30799.47