Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
30.737,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 30747 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawp16 + Zetta Canta 31.391,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 31391.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.391,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 31391.50 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 64 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP16 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.045,48 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 32055.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 64GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.699,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32709.47