Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: notebookstore
17.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 17409 Dell Vostro 3520 i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5315PVNB3520U BT112Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.096,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 18096.68 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 8Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Windows11pro N1605pvnb3520u009Satıcı: Notebook Store
18.679,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 18679.08 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Windows11Pro N1605PVNB3520U009Satıcı: NotebookStore
18.679,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 18679.09 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520U009 i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
18.957,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 18957.38 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 256GB SSD 15.6\" FHD Windows11Pro N1605PVNB3520U009Satıcı: notebookstore
19.457,00 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
6 19467 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 16GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U009Satıcı: CahitBey Bilişim
19.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 19510 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 256GB SSD 15.6\" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP01 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
21.619,00 TL + Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
8 21629