Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.718,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 16718.24 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD Win11Pro N1605PVNB3520U010Satıcı: notebookstore
17.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 17799.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U012Satıcı: notebookstore
17.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 18009 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT114 i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
18.193,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 18193.47 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 16Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Windows11pro N1605pvnb3520u010Satıcı: Notebook Store
19.354,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19354.23 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD Windows11Pro N1605PVNB3520U010Satıcı: NotebookStore
19.354,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
6 19354.24 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U012Satıcı: NotebookStore
19.354,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 19354.24 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520U010 i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
19.660,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 19660.66 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD Windows11Pro N1605PVNB3520U010Satıcı: notebookstore
20.160,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 20170 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP05 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
22.371,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 22381 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP05 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.323,48 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 23333.48