- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BOZDAN Teknoloji
14.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 14509 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT20 i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
14.932,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 14932.12 Dell Vostro 3520 N1605Pvnb3520U01 Intel Core i5 1235U 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: Elmacık
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 14999.00 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT40 i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
15.029,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 15029.87 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U Bt5Satıcı: BT Teknoloji
15.217,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 15217.38 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT21 i5-1235U 12 GB 256 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
15.339,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 15339.40 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U BT5Satıcı: BT TEKNOLOJİ
15.394,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
7 15394.29 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" FHD Ubuntu N1605PVNB3520U+162Satıcı: Bozdan Teknoloji
15.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15399.00 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 512 GB SSD 120Hz 15.6" Freedos N1605PVNB3520T10Satıcı: TechtoneBilişim
15.415,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 15415.98 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U Bt5Satıcı: BT Teknoloji
15.708,16 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 15718.16 Dell Vostro 3520 I5-1235U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos N1605Pvnb3520U 041 Siyah, KarbonSatıcı: NotebookStore
16.245,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 16245.74 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT21Satıcı: BT Teknoloji
16.315,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
12 16315.28 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos N1605pvnb3520u Bt5Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.549,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
13 16549.20 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT61Satıcı: BT Teknoloji
16.721,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
14 16721.92 Dell Vostro 3520 i5 1235U 12GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD FDOS N1605PVNB3520 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
16.724,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
15 16724.52 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt61Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.449,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
16 17449.21 Dell Vostro 3520 N1611PVNB3520U09 i5-1235U 8GB 512SSD 15.6" FullHD W11P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
17.646,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 17656 Dell Vostro 3520 N1611Pvnb3520U09 I5-1235U 8Gb 512Ssd 15.6 Inç Fhd W11P Notebook Koyu GriSatıcı: Teknoraks
18.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 18399.00 Dell Vostro 3520 N1611Pvnb3520U09 Intel Core i5-1235U 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD W11Pro LaptopSatıcı: Teknoraks
18.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 18749.00 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6\" FHD Freedos N1605PVNB3520U008Satıcı: notebookstore
18.796,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 18806 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP02 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 23509.47