Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.521,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 18521.30 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT124 i5-1235U 32 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.996,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 19996.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd WINDOWS11PRO N1605PVNB3520U014Satıcı: notebookstore
20.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 20509 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U016Satıcı: TEZ Bilgisayar
20.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 20809 Dell Vostro 3520 i5 1235U 32 GB 512 GB SSD 15.6 Win11 Pro N1605PVNB3520_U Zi715Satıcı: Zitek Bilişim
21.302,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 21302.97 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows11pro N1605pvnb3520u014Satıcı: Notebook Store
21.379,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 21379.67 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5315pvnb3520u016Satıcı: Notebook Store
21.379,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 21379.67 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows11Pro N1605PVNB3520U014Satıcı: NotebookStore
21.379,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 21379.68 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520U014 i5-1235U 32 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
21.770,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 21770.49 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Win11Pro N1605PVNB3520U014Satıcı: notebookstore
22.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 22199.00 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5315PVNB3520U016Satıcı: notebookstore
22.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 22199.00 Dell Vostro 3520 I5-1235U 32Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd W11P N5315Pvnb3520U 016 Sıyah, KarbonSatıcı: NotebookStore
22.270,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 22270.49 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6\" FHD Windows11Pro N1605PVNB3520U014Satıcı: notebookstore
22.270,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 22280 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U016 22.270,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 22280 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP10 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.599,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 25609.47