Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atlantis Doğu
18.374,00 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 18384 Dell Vostro 3520 I5 1235U 32GB 1tb SSD N1611PVNB3520UA23 15.6'' W11 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: atlantis
18.688,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 18698 Dell Vostro 3520 I5 1235U 32GB 1TB SSD N1611PVNB3520UA23 15.6'' W11 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Atlantis Doğu
18.848,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 18848.00 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT131 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.496,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 19496.52 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520U015 i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
19.863,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 19863.93 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT137Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.918,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 19918.10 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5315pvnb3520u015Satıcı: Notebook Store
20.446,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 20446.65 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5315PVNB3520U015Satıcı: notebookstore
20.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 20799.00 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U015Satıcı: notebookstore
20.863,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 20873 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U020Satıcı: TEZ Bilgisayar
21.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 21709 Dell Vostro 3520 i5 1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6 Win11 Pro N1605PVNB3520_U Zi716Satıcı: Zitek Bilişim
22.139,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 22139.94 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520U017 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
22.208,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
12 22208.20 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows11pro N1605pvnb3520u017Satıcı: Notebook Store
22.744,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
13 22744.04 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
14 28009.47