Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
16.417,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 16417.05 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 16Gb 1Tb Hdd 256Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos N1605pvnb3520u019Satıcı: Notebook Store
16.578,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 16578.71 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1tb HDD 256GB SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U019Satıcı: notebookstore
16.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 16909 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U019Satıcı: notebookstore
16.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 16899.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 32GB 1tb SSD Ubuntu 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U019Satıcı: Per4mance
24.757,20 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 24767.2