Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
18.173,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 18173.74 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U023Satıcı: NotebookStore
18.173,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 18173.75 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520U023 i5-1235U 32 GB 1 TB HDD + 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
18.430,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 18430.98 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U023Satıcı: notebookstore
18.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 18909 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U023Satıcı: notebookstore
18.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 18899.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 32GB 2tb SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U023Satıcı: SANALDESTEK
25.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 25909