Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
21.645,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 21645.57 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 32Gb 1Tb Hdd 256Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u026Satıcı: Notebook Store
21.626,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21626.52 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD Win11Pro N1605PVNB3520U026Satıcı: notebookstore
22.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 22599.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb HDD 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U026Satıcı: notebookstore
22.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 22609 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U026Satıcı: notebookstore
22.645,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 22655 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 256GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U026Satıcı: NotebookStore
24.479,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 24479.87 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 64GB 256GB SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U026Satıcı: Per4mance
27.188,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 27198