Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
20.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 20239.02 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520U028 i5-1235U 8 GB 1 TB HDD+512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
20.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 20239.02 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Win11Pro N1605PVNB3520U027Satıcı: notebookstore
21.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 21199.00 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5315PVNB3520U028Satıcı: notebookstore
21.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 21199.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8gb 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U027Satıcı: notebookstore
21.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 21209 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8gb 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U028Satıcı: notebookstore
21.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 21209 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 8Gb 1Tb Hdd 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u027Satıcı: Notebook Store
21.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
7 21239.02 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8Gb 1Tb Hdd 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5315pvnb3520u028Satıcı: Notebook Store
21.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
8 21239.02 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U027Satıcı: notebookstore
21.239,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
9 21249 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U028 21.239,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
10 21249 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U027Satıcı: NotebookStore
22.959,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 22959.38 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 8GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U028Satıcı: NotebookStore
22.959,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
12 22959.38